Álláshirdetések

ESZTERGÁLYOS

Tapasztalt esztergályos végzettségű munkatársat keresünk teljes munkaidőre. Jelentkezni személyesen, e-mailon vagy telefonon is lehet.
Cím: 6782 Mórahalom, Papírgyári út 1/F vagy telephelyünkön 6787 Zákányszék, Tanya 783
E-mail cím: konixkft@gmail.com
Tel.: 00 36 30 9857 615

Érvényes: 2018.08.01

FŐBB FELADATOK:

  • Marógép és esztergagépen történő munkavégzés
  • Műszaki rajzok alapján egyedi, és kis sorozatszámú munkadarabok gyártása
  • Kész termékek ellenőrzése mérőeszközökkel
  • Műszak végén gondoskodás a gépek, gyártóeszközök és mérőműszerek működőképes állapotban, illetve mennyiségben történő átadásáról

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki végzettség (forgácsoló, esztergályos)
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Hagyományos (nem CNC vezérelt) gépek ismerete
  • Műszaki rajz ismerete
  • Mérésismeret, mérőeszközök használatának ismerete

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szerszámkészítésben, marósként szerzett tapasztalat, végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias munkakörnyezet, felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai képzések